به وب سایت شرکت صنایع نساجی حریر ریس ارومیه خوش آمدید…

04433746135-38
info@harirris.com
درباره ما

درباره گروه نساجی حریر ریس

موسسین شرکت صنایع حریرریس ارومیه سهامی خاص با بیش از ربع قرن تجربه در راستای خود کفائی تولید داخلی و کارآفرینی و اشتغال زائی در استان، در سال 1394 با شماره 16007 با موضوع تولید انواع نخ های پلی استر گلدوزی ، دوخت و فانتزی با ظرفیت 1000 تن در سال تاسیس و در سال 1398 به بهره برداری رسید .

موسسین شرکت صنایع حریرریس ارومیه سهامی خاص با بیش از ربع قرن تجربه درراستای خود کفائی تولید داخلی و کارآفرینی و اشتغال زائی در استان ، در سال 1394 با شماره 16007 با موضوع تولید انواع نخ های پلی استر گلدوزی ، دوخت و فانتزی با ظرفیت 1000تن در سال تاسیس و در سال 1398 به بهره برداری رسید .

این شرکت با برنامه ریزی و بکارگیری متخصصان و کارکنان مجرب و استفاده ازمدرنترین ماشین آلات خط تولید و مواد اولیه مرغوب و  قابلیت تولید انواع نخ های گلدوزی ، دوخت و فانتزی در نمره ها ی مختلف جهت تامین مواد مورد نیاز سایر واحدهای تولیدی ذیربط را دارد .

این شرکت یکی از پیشرفته ترین واحدهای تولیدی محصولات نساجی در منطقه است که با استعانت از خدا و سعی و تلاش سهامداران ، هیئت مدیره و پرسنل کار آزموده و پر تلاش شرکت در صدد برنامه ریزی  برای توسعه و افزایش ظرفیت تولید که موجب اشتغالزائی و خود کفائی تولیدات داخلی کشور می باشد .

بالا